Følgende ble nominert:
Jakt – Svolvær Byteater, Duinnra – Leksdølen UL, Dårlig sketsj – Lånkerevyen, Vi lever – Sang-Lir-A, Oppimot orkan i kasta – UL Gå På, Etterpåklok – Skatvalsrevyen, Menn i kjoler – Saksvik Teaterlag, Gnieren – Vigra og Valderøy Ungdomsmusikk, Hjorten – UL Heimhug, Servanten Agnes – Studentenes Interne Teater, Visarbækrin -Rindalsrevyen, Nils Arne Eggen leser dikt – Helt Johan, Julekveldskrisa – Staut Teaterlag, Gammelmat – Bergstaden Teaterlag, På slottstrappa – Førderevyen, Olga 2 – Søgne Revygruppe, Språkforviklinger – RITø-revyen, Bækkavola-Nelly – Ogndalens Glade Lakser, Hamlet – Nardo Revylag, Verdikameratene – Tre menn & lite damer.
-
Beste revytekst
- Vinner: Visarbækrin, Rindalsrevyen, Arne Landsem.
- Forfatter: Arne Landsem
-
Beste monolog
- Vinner: Jakt, Svolvær Byteater, Stein Alsos.
- Forfatter: Stein Alsos
-
Beste sceneprestasjon
- Vinner: Gammelmat, Bergstaden Teaterlag, Astrid Tronsmoen.
- Forfatter: Roar Sundt, Astrid Tronsmoen, Anne Sofie Bonde.
-
Beste sketsj
- Vinner: Hamlet, Nardo Revylag, Per Blomstrøm og Sølvi Lauvsnes.
- Forfatter: Sølvi Lauvsnes
-
Beste vise
- Vinner: Duinnra, Leksdølen UL, Turid Hagen
- Forfatter: Turid Hagen
-
Juryens fripris (åpen klasse)
- Vinner: Dårlig sketsj, Lånkerevyen, Harald Morten Bremseth, Anne Berit Sivertsen, Roger Nordgård, Jens Rønning.
- Forfatter: Harald Morten Bremseth.
-
Publikumsprisen
- Vinner: Verdikameratene, Tre menn & lite damer, Øyvind Brandtzæg og Arild Haugen.
- Forfatter: Marit Todal, Øyvind Brandtzæg og Arild Haugen.
-
Toilling-prisen
- Vinner: Julekveldskrisa, Staut Teaterlag, Monica Oksdøl, Roger Bendiksen, Morten, Camilla og Petter Hågensen.
- Forfatter: Staut Teaterlag
-
NRK-Prisen
- Vinner: Verdikameratene, Tre menn & lite damer, Øyvind Brandtzæg og Arild Haugen.
- Forfatter: Marit Todal, Øyvind Brandtzæg og Arild Haugen.
Statistikk & Informasjon
- Konferansierer: Rune Gokstad og Øystein Bache
- Jury: Andreas Diesen, Iren Reppen, Paul Ottar Haga
- Festivaldirigent: Bjørn Willadsen